Multiseal Drain (Abfluss)- 5L

Cena brutto: 449,68 zł 449.68
Cena netto: 365,59 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Unipak
Kod produktu: 8021050

Opis

Multiseal® Drain  - płynny uszczelniacz eliminuje utratę wody w wewnętrznych odpływach. Multiseal Drain można stosować do wszystkich powszechnie stosowanych rur odpływowych (tworzywa sztuczne, odlewy, glina, beton, ołów). Może uszczelniać nieszczelności na samej rurze lub w złączach.

 

Multiseal® Drain krystalizuje w kontakcie z powietrzem. Przeciek zostaje mechanicznie uszczelniony. Przeciek uszczelniony z Multiseal Drain jest wytrzymały i solidny.

 

UWAGA!
Przed uszczelnieniem Multiseal Drain zalecamy dokładne czyszczenie, w przypadku mocno zanieczyszczonych (tłustych) rur.

 

INSTRUKCJE UŻYTKOWNIKA:
Przed użyciem Multiseal Drain należy odciąć rurę i napełnić ją wodą w celu sprawdzenia, ile wody jest tracone. Podczas napełniania może być dużo wycieku płynu. Wymieszaj Multiseal Drain z wodą i dodaj do uszkodzonego systemu. Mieszanina powinna pozostać w układzie przez 1 do 2 dni, w zależności od wielkości wycieku i wilgotności w okolicy wycieku. Do odcinania rury odpływowej należy stosować dętki odcinające Multiseal i korki zaślepiające.

 

Maksymalna utrata wody:
Ilość utraconej wody nie powinna przekraczać 70% objętości odcinków rur w ciągu 15 minut.

 

WAŻNE!
Za pomocą wody natychmiast usuń Multiseal Drain z przedmiotów (płytki, zlewy itp.); w przeciwnym razie płyn skrystalizuje się i nie będzie można go usunąć.

 

Zachowaj zwyczajowe środki ostrożności przy pracy z chemikaliami.
Trzymaj poza zasięgiem dzieci !

 

Utylizacja: patrz karta charakterystyki.

 

Proporcje mieszania: 1 litr Multiseal Drain ma maksymalnie 5 litrów wody. Niewystarczająca ilość zmniejsza skuteczność produktu.

 

Przydatność do przechowywania: 5 lat od daty produkcji, chronić przed mrozem.

 

 

UWAGA: Wszystkie podane powyżej informacje są podane na podstawie testów i własnych doświadczeń. Ponieważ nie mamy kontroli nad sposobem użycia produktu podkreślamy, że obowiązkiem instalatora jest upewnienie się, że produkt może być stosowany razem z danym typem instalacji i pozostałymi komponentami uszczelnianej instalacji.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl