Multiseal 84L (Water S) - 5L

Cena brutto: 777,44 zł

Cena regularna:

777.44
Cena netto: 632,07 zł

Cena regularna:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Unipak
Kod produktu: 8017050

Opis

 

MULTISEAL 84L

 

Multiseal 84L uszczelnia wycieki wody w instalacjach wody pitnej, w których występuje ubytek wody do 10L na dobę.        Multiseal 84L uszczelnienia większość znanych materiałów (tworzywa sztuczne, metale). Multiseal 84L krystalizuje się w kontakcie z powietrzem skutecznie uszczelniając miejsce wycieku.Powstałe uszczelnienie jest trwałe i solidne. Multiseal 84L może być stosowany w przemyśle spożywczym.

 

SPOSÓB UŻYCIA

 

Uszczelnianą część instalacji należy odłączyć z systemu. Sitka, zawory, filtry, podgrzewacze wody i tym podobne urządzenia muszą być odłączone od uszczelnianej części instalacji. Następnie w miarę dokładnie należy określić ilość wody, która mieści się w uszczelnianej rurze. Rurę, która ma być uszczelniona należy przedmuchać sprężonym powietrzem. W czasie przedmuchiwania rury uszczelniana instalacja powinna być zamknięta, aby możliwie dokładnie osuszyć miejsce wycieku. Jeśli miejsce wycieku będzie bardzo mokre może to wydłużyć uszczelnianie do kilku dni. Multiseal 84L można wymieszać w stosunku 1:1 z wodą lub używać nierozcieńczony. Po wlaniu płynu system powinien pozostać pod ciśnieniem 5-7 bar przynajmniej 2 dni. Jeśli nieszczelność w rurze znajduje się w miejscu gdzie nie ma dostępu powietrza może to spowodować tylko tymczasowe uszczelnienie. Po zakończeniu prac instalację należy kilka razy przepłukać czystą wodą. Wszystkie zdemontowane części można ponownie zamontować. Wszystkie narzędzia dokładnie spłukać czystą wodą.

 

Dane dotyczące bezpieczeństwa Multiseal 84L:

 

Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością czystej wody i skorzystać z pomocy lekarza. Kontakt ze skórą: Przemyć skórę natychmiast dużą ilością wody. Podczas pracy z Multiseal 84L nosić odpowiednie rękawice i okulary ochronne lub ochronę twarzy. Multiseal 84L nie jest toksyczny w określonym rozcieńczeniu (mimo to nie należy go spożywać). Jeśli dojdzie do rozlania płynu poza instalacją (płytki, powierzchnie ceramiczne) należy go natychmiast zmyć z powierzchni zanim dojdzie do krystalizacji, po której będzie to bardzo trudne. Ponadto zachować środki ostrożności jak przy obchodzeniu się z chemikaliami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed mrozem!

 

Utylizacja:

 

W przypadku potrzeby pozbycia się czynnika z układu wypełnionego Multiseal 84L może być on traktowany jak zanieczyszczona woda i odprowadzany do kanalizacji.

 

Skład:

 

Włókna, konserwanty i inne dodatki - patrz karta bezpieczeństwa.

 

Proporcje mieszania:

 

W stanie nierozcieńczonym lub w mieszaninie zwodą1:1.. Nierozpuszczalność z innymi chemikaliami.

 

Okres ważności:

Pięć lat od daty produkcji. Chronić przed mrozem!

 

UWAGA: Wszystkie podane powyżej informacje są podane na podstawie testów i własnych doświadczeń. Ponieważ nie mamy kontroli nad sposobem użycia produktu podkreślamy, że obowiązkiem instalatora jest upewnienie się, że produkt może być stosowany razem z danym typem instalacji i pozostałymi komponentami uszczelnianej instalacji.

 

 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl